czwartek, 19 stycznia 2012

Villemo Kalebsdatter Elistrad


Villemo Kalebsdatter Elistrad
1656 - 1730
mąż: Dominik
dzieci: Tengel III

   Villemo jest pierwszą poznaną przez nas Wybraną z Ludzi Lodu. Jest żywiołowa, wesoła i niezwykle zadziorna. Od samego początku możemy byś świadkami jej niezwykłego temperamentu, odwagi a czasem dziecinnej impulsywności i nieodpowiedzialności. Villemo przewija się przez wiele tomów Sagi, w których poznaje swoją pierwszą, nieco toksyczną miłość,następnie przeżywa gorące, choć zakazane uczucie do pewnego mężczyzny, aż w reszcie bierze udział w niebezpiecznym zadaniu sprowadzenia na dobrą drogę dotkniętego złym dziedzictwem Ulvhedina. Wszystkie jej przygody są przesycone namiętnością, akcją i burzą mnóstwa uczuć. Villemo jest niewątpliwie jedną z bardziej barwnych i ciekawych postaci w Sadze o Ludziach lodu.

4 komentarze:

 1. Naprawdę świetnie Ci wyszła, i ma idealny kolor włosów (z takimi wyobrażałam sobie zawsze Villemo). :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja ukochana bohaterka :D Ciekawe jak byś ją narysowała w krótkich włosach. A najchętniej zobaczyłabym ją razem z Dominikiem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Robi wrażenie...Urzekająca.Tak właśnie chciałabym wyglądac.

  OdpowiedzUsuń
 4. Villemo ma być podobną do Sol, mieć w sobie nieco z niej, natomiast ta Villemo przedstawiona przez Ciebie jest od Sol ładniejsza, to mi tylko troszkę nie pasuje, ogólnie fajny efekt :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz:) Jeżeli jesteś anonimowy to proszę podpisz się imieniem lub nickiem, będzie nam łatwiej konwersować:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...